3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

19 İLÇEYE SPOR SAHALARI YAPILACAK..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
19 İLÇEYE SPOR SAHALARI YAPILACAK..
Ordu’da 7'den 70'e herkesin spor yapması için birçok projeye imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde hayata geçirdiği spor yatırımlarına devam ediyor. “Sporun ve sporcunun yanındayız” diyen Büyük Şehir Belediye başkanı Hilmi Güler, geçirdiği trafik kazasından sonra iyileşerek Ulubey ilçesinde açılan sahada ilk kez topa kendisi vurarak Futbol sahasını gençlerin hizmetine açtı..

Spor alanında yaptığı yatırımlarla Ordu’yu amatör sporların başkenti yapmayı hedefleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde başlattığı çok amaçlı spor sahası yatırımlarını sürdürüyor. Perşembe, Mesudiye, Kabataş ve Aybastı ilçelerinden sonra Ulubey ilçesinde de çok amaçlı spor sahasını hizmete sunan Ordu Büyükşehir Belediyesinde hedef; yıl sonuna kadar 19 ilçeye çok amaçlı spor sahası kazandırmak.

“SPOR TESİSLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmaları değerlendiren Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde spor yatırımlarına devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında eksikliğini hissettiğimiz çok amaçlı spor sahası çalışmalarımız, Perşembe, Mesudiye, Kabataş ve Aybastı ilçesinden sonra Ulubey ilçesinde tamamlanarak hayata geçirildi. Bu çalışmayı yaparken önceliğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalarak spor yapabilmelerini sağlamaktı. Diğer önceliğimiz ise Ordu’nun tüm ilçelerinde amatör sporlara destek vermektir. Büyükşehir Belediyesi olarak dün olduğu gibi bundan sonrada amatör sporun yanında olacağız” dedi.

“400 METREKARE BÜYÜKLÜĞÜNDE”

İlçelere kurulan ve kurulacak olan çok amaçlı spor sahaları ile ilgili bilgi veren Başkan Güler, “Spor sahaları yaklaşık 400 metrekare büyüklüğünde. Saha zemin betonları, tel örgüleri, basketbol potaları, voleybol demirleri ve fileleriyle, çocukların ve gençlerin güzel vakit geçirebilecekleri, güvenli spor alanları oluşturuyoruz. 19 ilçemizin tamamını spor sahalarıyla donatıyoruz. Ekiplerimiz şu an ilçelerdeki çalışmalarına devam ediyor. Kentimize ve ilçelerimize hayırlı olsun” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ordu’dan sonra sıra Avcılar Belediyesine geldi..Önceki Haber

Ordu’dan sonra sıra Avcılar Belediyesine...

ALTINORDU’DA BİLGİSAYAR KURULUMLARI SÜRÜYOR..Sonraki Haber

ALTINORDU’DA BİLGİSAYAR KURULUMLARI SÜR...

Facebook Yorum

Yorum Yazın