EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

10 KİŞİ YAKALANDI, HEPSİ TUTUKLANDI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
10 KİŞİ YAKALANDI, HEPSİ TUTUKLANDI..
Ordu il Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında; operasyonun bir ucu İstanbul’a kadar uzandı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, Fatsa ve Ünye İlçeleri ile İstanbul İlinde yapılan eş zamanlı operasyon kapsamında yakalanarak gözaltına alınan (10) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılmış olup hepsi tutuklandılar.

Yapılan operasyon sonucunda şahısların ikamet ve araçlarında yapılan aramada 16 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan (10) şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır. 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta ve araç içerisinde bulunan 4 şüpheli şahsın üzerlerinde yapılan aramada 689 gram Sentetik Kannabinoid maddesi ile bir adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 3 adet mermi ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili olarak (1) şüpheli şahsa uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılmış, araçta bulunan (4) şüpheli şahsa ise uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır. 

03.06.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (2) şüpheli şahsa uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

04.06.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğünce yapılan istihbarı faaliyetler kapsamında bir ikamette yapılan aramada; 683 gram Esrar, 152 adet Ecstasy maddesi, 12 kök Kenevir Bitkisi ile 3 adet hassas terazi ele geçirilmiş olup, olayla ilgili olarak yakalanarak gözaltına alınan (5) şüpheli şahsa uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

06.06.2020 tarihinde adli mercilere sevk edilen (5) şüpheli şahıstan (4)’ü  tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir..
05.06.2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmış olup, şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.
07.06.2020 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta ve araçta bulunan şüpheli 3 şahsın üzerlerinde yapılan aramada (27) gram Esrar maddesi ile (8) adet Ecstasy hap ele geçirilmiş olup, şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.    


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyük Şehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e şantaj mı yaptınız?Önceki Haber

Büyük Şehir Belediye Başkanı Hilmi Güler...

Bir haftada 80 araç trafikten men edildi..Sonraki Haber

Bir haftada 80 araç trafikten men edildi...

Facebook Yorum

Yorum Yazın